Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie się urodzili mieszkańcy Lublina? Najwięcej osób pochodzi z tych miast

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 czerwca 2017 r. o 20:25 Powrót do artykułu
A pan Daniewski to jest z Zemborzyc czy z Lublina. Mechanizator rolnictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A ilu zamiejscowych bez meldunku mieszka na lubelskich osiedlach. Wystarczy się przejść i poczytać tablice rejestracyjne samochodów zaparkowanych na lubelskich ulicach.
 Można mieć tymczasowy. Sam tak miałem kilka lat, pracowałem i mieszkałem w Lublinie, tu rozliczałem PIT, samochód zarejestrowany po staremu bo nie było kiedy pojechać i przerejestrować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Hehe ponad 60% lublinianie.Rodowici. Ciekawe,w którym pokoleniu...
 99% jest naplywowa z 1 lub 2 pokolenia ze wsi dla tego lublin to taka mentalna wiocha . ciekawe ile osob może sie pochwalic tak jak ja ze jestemy w lublinie od 1830 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnustwo wyjeżdża bo MUSI, a chciało by zostać w Lublinie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i 40 % Lublina to hamburgi nic dziwnego że z Lublina chcą zrobić wioskę ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a słoik niejaki dr.Marco z Poręby urodzony pod Kraśnikiem i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie leży KAIUR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maurycy Bobowski /- hmmm,trochę również przybyło z Bob , jak np.pachołek jaca ps.,,dr.marco,,....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to żałośnie wygląda z perspektywy Warszawy. Zaściankowa megalomania. Ktoś się urodził w Lubartowie a od 2-go miesiąca mieszka już w Lublinie; ktoś się urodził w Lublinie a od 2-go miesiąca mieszka we wsi 20 km od Lublina w swoim gospodarstwie rolnym, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak a  propo ,,wiochy'  to jestem mieszkańcem Ciecierzyna a urodziłem sie w Lublinie i do prawdy  dzielenie ludzi na ,,lepszych bo z miasta" i ,,gorszych bo pochodzących ze wsi " nie mam sensu , zapeniam Ciebie , że  tutaj możesz spotkać  ludzi , którzy mają wyższy status społeczny czy to że względu na wyższe wykształcenie  lub po prostu status ekonomiczny  niż osoby mieszkające w takich dzielnicach ja Stare Bronowice, Bronowice. Majdanek lub  Tatary, lub niektóre ulice w Centrum  (np ul.   Lubartowska lub  ul. Niecała), ponadto z kulturą osobista u Osób mieszkajacych w mieście też jest różnie. Oprócz tego w ostatnim czasie na tą ,,wiochę"  przeprowadziło się trochę osób , chyba z Lublina jeśli  się nie mylę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Ciecierzyna napisał:
Tak a  propo ,,wiochy'  to mieszkam  Ciecierzynie a urodziłem sie w Lublinie i do prawdy  dzielenie ludzi na ,,lepszych bo z miasta" i ,,gorszych bo pochodzących ze wsi " nie mam sensu , zapewniam Ciebie, że  tutaj możesz spotkać  ludzi , którzy mają wyższy status społeczny czy to że względu na wyższe wykształcenie  lub po prostu status ekonomiczny  niż osoby mieszkające w takich dzielnicach jak:  Stare Bronowice, Bronowice, Majdanek lub  Tatary, lub niektóre ulice w Centrum  (np ul.   Lubartowska lub  ul. Niecała), ponadto z kulturą osobistą u Osób mieszkajacych w mieście też jest różnie. Oprócz tego w ostatnim czasie na tę ,,wiochę"  przeprowadziło się trochę osób , chyba z Lublina jeśli  się nie mylę.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest Otwarty, Zdrowy i Smaczny. Pełen bogobojnych death-metalowców, muzykówl, tradycji i rojalistów. Mieszkańcy są przyjaźni, pokojowi, studenci chętnie przestrzegają prawa. Światła są skonfigurowane w nagrodę pod pieszych i rowerzystów. Pogoda oraz Kultura to ulubione tematy. Są pizze, są kebaby, są cebularze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam obecnie w Rzeszowie a też urodziłem się w Lublinie w 1969 roku - pozdrawiam najserdeczniej ;) Dariusz Pawłowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że ponad 60% mieszkańców Lublina urodziło się właśnie w tym mieście nie oznacza jeszcze, że są rodowitymi lublinianami. Jak Arab, Hindus czy inny Afroeuropejczyk urodzi się w Holandii czy Wielkiej Brytanii to nie staje się automatycznie Holendrem czy Anglikiem jest tylko co najwyżej obywatelem Holandii, Wielkiej Brytanii. To samo te, że 60%. Większość z nich to lublinianie w 2, 3, 4 pokoleniu. Także na miejscu "rodowitych lublinian" tak bym się nie cieszył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te dane mówią co najwyżej o tym, jak funkcjonuje służba zdrowia. PESEL ma dane o miejscu zameldowania nie tylko delikwenta, ale też jego rodziny. I te są znacznie ciekawsze. Obecni mieszkańcy Lublina to w większości element napływowy co najwyżej w 3 pokoleniu. Niestety przywlekli ze sobą typowo wiejską, zaściankową mentalność. Fachowcy mówią o tym ruralizacja miasta. To z tego powodu w Lublinie wszystko idzie tak ciężko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
te dane mówią co najwyżej o tym, jak funkcjonuje służba zdrowia. pesel ma dane o miejscu zameldowania nie tylko delikwenta, ale też jego rodziny. i te są znacznie ciekawsze. obecni mieszkańcy lublina to w większości element napływowy co najwyżej w 3 pokoleniu. niestety przywlekli ze sobą typowo wiejską, zaściankową mentalność. fachowcy mówią o tym ruralizacja miasta. to z tego powodu w lublinie wszystko idzie tak ciężko.
taka wypowiedź świadczy o nienawiści do ludzi ze wsi. a w czym "wieśniaki" są gorsze od mieszczuchów? i cóż takiego jest w tych wielkich miastach, że ich mentalność taka niby lepsza? tak się akurat składa, że nawet większa świadomość narodowa jest dziś właśnie na wsiach i w małych miasteczkach niż w wielkich miastach. wsi i małych miast boją się tylko pedały i kosmopolity, czym wcale nie jestem tym za***ony. tam dewiantów się tępi. poza tym duże miasta to tylko beton, asfalt, spaliny i supermarkety. też mi życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Ciecierzyna napisał:
Tak a  propo ,,wiochy'  to jestem mieszkańcem Ciecierzyna a urodziłem sie w Lublinie i do prawdy  dzielenie ludzi na ,,lepszych bo z miasta" i ,,gorszych bo pochodzących ze wsi " nie mam sensu , zapeniam Ciebie , że  tutaj możesz spotkać  ludzi , którzy mają wyższy status społeczny czy to że względu na wyższe wykształcenie  lub po prostu status ekonomiczny  niż osoby mieszkające w takich dzielnicach ja Stare Bronowice, Bronowice. Majdanek lub  Tatary, lub niektóre ulice w Centrum  (np ul.   Lubartowska lub  ul. Niecała), ponadto z kulturą osobista u Osób mieszkajacych w mieście też jest różnie. Oprócz tego w ostatnim czasie na tą ,,wiochę"  przeprowadziło się trochę osób , chyba z Lublina jeśli  się nie mylę.
Wielkomiejskim wielkopaństwem próbują błyszczeć zakompleksione pseudo-wykształciuchy, które wielkie miasto zobaczyły dopiero na studiach i chcąc się poczuć nowocześnie (w ich rozumieniu) sięgnęły po kluby techno, gazeto-wybiórcze przekonania i teraz wylewają swoje żale na swoje własne pochodzenie. Najczęściej chłopskie. To jest tak, jak żaba błota się wypiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
undefined napisał:
A ilu zamiejscowych bez meldunku mieszka na lubelskich osiedlach. Wystarczy się przejść i poczytać tablice rejestracyjne samochodów zaparkowanych na lubelskich ulicach.
Można mieć tymczasowy. Sam tak miałem kilka lat, pracowałem i mieszkałem w Lublinie, tu rozliczałem PIT, samochód zarejestrowany po staremu bo nie było kiedy pojechać i przerejestrować...
 Zameldowanie to czysta fikcja. 3/4 ludzi nie mieszka w miejscu stałego zameldowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Teheranie? To kupić im wilczy bilet powrotny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O faktycznie jest się czym chwalić... korupcja, nepotyzm. krewni i znajomi króliczka... wszystko w tym mieście działa na tej zasadzie, czyli dokładnie tak jak w małym miasteczku czy na wsi... żadnej różnicy... a kto nie ma znajomości ten jest j..ny w d... Lublin=wiocha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...